Cílem společnosti je nabízet kompletní řešení projektů, které budou odpovídat nejmodernějšímu stavu techniky a na jejichž konci bude spokojený zákazník a uživatel.
The aim of the company is to offer completely packaged projects with solutions that are in harmony with the state-of-the-art of the technology with a satisfied customer and user at the end.
Das Ziel der Gesellschaft ist, die komplette Abwicklung der Projekte anzubieten, die dem neuesten Stand der Technik entspricht, um am Ende zufriedene Kunden und Benutzer zu bekommen.
Tisk Print

Aktuality


Seminář Analýza nehodových dějů chodec/tramvaj - prostředky zvyšování bezpečnosti

Pozvanka_final.jpg

Veletrh Trako Gdaňsk, 24.-27. září 2019

VÚKV a.s. se letos účastní mezinárodního železničního veletrhu Trako v polském Gdaňsku v rámci společné expozice Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Asociace českého železničního průmyslu (ACRI). Najdete nás ve stánku A39 v hale A.

Výstřižek.JPG

Novější 1 3

Veletrh Trako Gdaňsk

VÚKV a.s. se letos účastní mezinárodního železničního veletrhu Trako v polském Gdaňsku v rámci společné expozice Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Asociace českého železničního průmyslu (ACRI). Najdete nás ve stánku A51 v hale A.

Pozvanka_MPO_Trako2017.jpgVeletrh Eurasia Rail 2017 - Istanbul 2. až 4. března 2017

VÚKV a.s. se také letos účastní mezinárodního železničního veletrhu Eurasia Rail v Istanbulu v rámci společné expozice Asociace českého železničního průmyslu (ACRI). Najdete nás ve stánku 621 v hale 10.

banner.jpgVeletrh InnoTrans 2016 - Berlín 20. až 23. září

VÚKV a.s. se účastní letošního mezinárodního železničního veletrhu InnoTrans v rámci společné expozice Asociace českého železničního průmyslu (ACRI). Najdete nás ve stánku 302 v hale 9.Inno.JPGMezinárodně uznávané hodnocení firem

Mezinárodně uznávané hodnocení firem "Top Rating" od firmy Bisnode Česká republika, a.s. podle metodiky Dun & Bradstreet bylo naší společnosti uděleno i na rok 2016.Mezinárodně uznávané hodnocení firem

VÚKV a.s. obdržela v červnu 2015 od firmy Bisnode Česká republika, a.s. hodnocení "Top Rating" podle metodiky
Dun & Bradstreet. Hodnocení oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost firmy a vydává doporučení, že obchod se společností je na minimální úrovni rizika. Toto ocenění mohou získat firmy, které získaly hodnocení rizikového faktoru D&B ratingu na nejvyšší možné hodnotě "1" a udržely si je nepřetržitě po dobu minimálně 12 měsíců.

 Veletrh Eurasia Rail 2015 - Istanbul 5. až 7. března 2015

VÚKV a.s. se účastní letošního mezinárodního veletrhu železničních vozidel, infrastruktury a logistiky Eurasia Rail v rámci společné expozice českého železničního průmyslu. Veletrh se koná na výstavišti Atatürk Havalimani Karsisi, 34149 Yesilkoy, Istanbul, Turecko. Budeme ve stánku 11C2-11C4 v hale 11 (v blízkosti hlavního vchodu).Zkoušky rámů podvozků pro tramvaje v Istanbulu a Kayseri - Turecko

Pro rozšiřující se tramvajový provoz v turecké metropoli Istanbulu a pro nový tramvajový provoz ve městě Kayseri ve středním Turecku se dodávají nové článkové nízkopodlažní tramvaje. Istanbulský vůz jsme již mohli vidět na prestižních veletrzích Eurasia Rail v Istanbulu a na Innotransu v Berlíně. Dvě provedení rámů podvozků pro istanbulskou tramvaj byla již s dobrými výsledky vyzkoušena na únavovou pevnost v plzeňské zkušebně VZÚ pod metodickým vedením VÚKV a.s. Zkouška rámu podvozku pro druhý typ tramvaje se již připravuje.Veletrh Innotrans 2014 - Berlín 23. až 26. září

VÚKV a.s. se účastní letošního mezinárodního železničního veletrhu Innotrans v rámci společné expozice Asociace českého železničního průmyslu (ACRI). Najdete nás ve stánku 406 v hale 9.

Pozvánka na Innotrans 2014Udělení Výroční ceny ACRI za rok 2013

Květen 2014: Společnost VÚKV a.s. byla za rok 2013 oceněna Výroční cenou ACRI v kategorii Inovátor roku za zkoušky crashové odolnosti kolejových vozidel.Měření mechanického namáhání podvozků vlaků M1 pražského metra

Duben 2013: Pracovníci VÚKV a. s. dokončili měření mechanického namáhání podvozků vlaků M1 pražského metra. Výsledky měření významně přispějí k řešení problematiky trhlin v rámech podvozků těchto vozidel. Viz článek v časopisu DP Kontakt, který vydává DP hlavního města Prahy.

 

dpk_04_2013.pdfNovější 1 3