Cílem společnosti je nabízet kompletní řešení projektů, které budou odpovídat nejmodernějšímu stavu techniky a na jejichž konci bude spokojený zákazník a uživatel.
The aim of the company is to offer completely packaged projects with solutions that are in harmony with the state-of-the-art of the technology with a satisfied customer and user at the end.
Das Ziel der Gesellschaft ist, die komplette Abwicklung der Projekte anzubieten, die dem neuesten Stand der Technik entspricht, um am Ende zufriedene Kunden und Benutzer zu bekommen.
Tisk Print

Mezinárodně uznávané hodnocení firemVÚKV a.s. obdržela v červnu 2015 od firmy Bisnode Česká republika, a.s. hodnocení "Top Rating" podle metodiky
Dun & Bradstreet. Hodnocení oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost firmy a vydává doporučení, že obchod se společností je na minimální úrovni rizika. Toto ocenění mohou získat firmy, které získaly hodnocení rizikového faktoru D&B ratingu na nejvyšší možné hodnotě "1" a udržely si je nepřetržitě po dobu minimálně 12 měsíců.