Cílem společnosti je nabízet kompletní řešení projektů, které budou odpovídat nejmodernějšímu stavu techniky a na jejichž konci bude spokojený zákazník a uživatel.
The aim of the company is to offer completely packaged projects with solutions that are in harmony with the state-of-the-art of the technology with a satisfied customer and user at the end.
Das Ziel der Gesellschaft ist, die komplette Abwicklung der Projekte anzubieten, die dem neuesten Stand der Technik entspricht, um am Ende zufriedene Kunden und Benutzer zu bekommen.
Tisk Print

Zkoušky rámů podvozků pro tramvaje v Istanbulu a Kayseri - TureckoPro rozšiřující se tramvajový provoz v turecké metropoli Istanbulu a pro nový tramvajový provoz ve městě Kayseri ve středním Turecku se dodávají nové článkové nízkopodlažní tramvaje. Istanbulský vůz jsme již mohli vidět na prestižních veletrzích Eurasia Rail v Istanbulu a na Innotransu v Berlíně. Dvě provedení rámů podvozků pro istanbulskou tramvaj byla již s dobrými výsledky vyzkoušena na únavovou pevnost v plzeňské zkušebně VZÚ pod metodickým vedením VÚKV a.s. Zkouška rámu podvozku pro druhý typ tramvaje se již připravuje.