Výzkum, vývoj a zkušebnictví kolejových vozidel
Research, development and testing of railway rolling stock
Forschung, Entwicklung und Prüfwesen von Schienenfahrzeugen
Cílem společnosti je nabízet kompletní řešení projektů, které budou odpovídat nejmodernějšímu stavu techniky a na jejichž konci bude spokojený zákazník a uživatel.
The aim of the company is to offer completely packaged projects with solutions that are in harmony with the state-of-the-art of the technology with a satisfied customer and user at the end.
Das Ziel der Gesellschaft ist, die komplette Abwicklung der Projekte anzubieten, die dem neuesten Stand der Technik entspricht, um am Ende zufriedene Kunden und Benutzer zu bekommen.
Tisk Print

Zlatá medaileZáří 2009 - Tramvaj Škoda FORCITY obdržela zlatou medaili při veletrzích MSV 2009 a Transport a Logistika 2009 v kategorii Exponát vzniklý prokazatelně ve spolupráci firem s českými výzkumnými organizacemi. VÚKV a.s. se na tomto projektu účastnila vytvořením koncepce vozidla, technickým vedením projektu a vývojovými pracemi u rozhodujících komponentů mechanické části.

 


Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.