Cílem společnosti je nabízet kompletní řešení projektů, které budou odpovídat nejmodernějšímu stavu techniky a na jejichž konci bude spokojený zákazník a uživatel.
The aim of the company is to offer completely packaged projects with solutions that are in harmony with the state-of-the-art of the technology with a satisfied customer and user at the end.
Das Ziel der Gesellschaft ist, die komplette Abwicklung der Projekte anzubieten, die dem neuesten Stand der Technik entspricht, um am Ende zufriedene Kunden und Benutzer zu bekommen.
Tisk Print

Aktuality


Seminář Analýza nehodových dějů chodec/tramvaj - prostředky zvyšování bezpečnosti

Pozvanka_final.jpg

Veletrh Trako Gdaňsk, 24.-27. září 2019

VÚKV a.s. se letos účastní mezinárodního železničního veletrhu Trako v polském Gdaňsku v rámci společné expozice Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Asociace českého železničního průmyslu (ACRI). Najdete nás ve stánku A39 v hale A.

Výstřižek.JPG

Zlatá medaile

Září 2009 - Tramvaj Škoda FORCITY obdržela zlatou medaili při veletrzích MSV 2009 a Transport a Logistika 2009 v kategorii Exponát vzniklý prokazatelně ve spolupráci firem s českými výzkumnými organizacemi. VÚKV a.s. se na tomto projektu účastnila vytvořením koncepce vozidla, technickým vedením projektu a vývojovými pracemi u rozhodujících komponentů mechanické části.

 Výroční cena ACRI pro rok 2009

Září 2009 - VÚKV a.s. obdržela výroční cenu ACRI pro rok 2009 v kategorii Inovátor roku.